Kompleks konferencyjny

Kompleks konferencyjny, który Państwu proponujemy należy do jednego z najnowocześniejszych w Bydgoszczy. Naszym gościom udostępniamy w każdej z sal:

  • najnowsze projektory multimedialne wraz z ekranami,
  • nagłośnienie i mikrofony umożliwiające prowadzenie konferencji jak i głosowania podczas np. obrad czy wyborów,
  • odtwarzacz blu ray i dotykowy komputer lub laptop

Do dyspozycji mamy cztery sale konferencyjne:

  • dwie w układzie konferencyjnym, mieszczące po 30 osób
  • dwie w układzie kinowym w których można pomieścić kolejno 90 i 150 osób.

Sale można dzielić i łączyć przy pomocy mobilnych ścian akustycznych, łącząc wszystkie sale można uzyskać nawet do 400 miejsc.

Nasze sale szczególnie polecamy przy organizacji: szkoleń, konferencji, kursów językowych, komputerowych, rekrutacji, spotkań większych grup, prezentacji usług czy towarów. Do właściwego prowadzenia zajęć oraz do efektywnego nauczania konieczna jest optymalna ilość narzędzi i odpowiednie miejsce. Przestrzeń, którą oddajemy do dyspozycji naszych klientów charakteryzuje wysoki standard oraz przyjemna atmosfera. Proponujemy bardzo przystępne ceny oraz znakomite wyposażenie sal.
Nowoczesne technologie multimedialne pozwalają uczestnikom, organizatorom spotkania pracować w pełni komfortowo. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów jesteśmy w stanie dostosować każdą z sal do ich wymagań poprzez dostawienie lub zmianę ustawienia krzeseł i stołów, wyjątkowe oświetlenie czy zaciemnienie sal.
Kolejnym udogodnieniem jest zaplecze gastronomiczne wyposażone w sprzęt agd, dzięki któremu firmy cateringowe nie mają problemu z przyrządzaniem i przechowywaniem posiłków.
Wszystkie nasze sale są klimatyzowane.