Plac zabaw

Sala zabaw jak również strefa wypoczynku powstała z myślą o rodzicach i ich małych pociechach. To miejsce pozwoli Waszym dzieciom w wieku od 3 roku do 14 roku życia na zabawę i relaks poprzez ruch w „Małpim Gaju”. W tej strefie dzieci rozwijają swoją sprawność, koordynację ruchową, orientację w przestrzeni. Sala została tak zaprojektowana aby każde dziecko mogło bawić się bezpiecznie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla rodziców z których jedno może korzystać z usług naszego obiektu natomiast drugie może oczekiwać wraz z dzieckiem w miłej atmosferze.

Zabawę pociech można obserwować ze strefy wypoczynkowej, gdzie rodzic może oddać się czytaniu gazety lub książki.

Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom stworzyliśmy ofertę wynajmu sali zabaw. Organizowane imprezy urodzinowe cieszą się dużą popularnością. Połączona zabawa i urodziny to chwile radości, dzięki czemu dzieci mają niezapomniane wrażenia i długo pozostają w ich pamięci.

DOBRE OBYCZAJE W SALI ZABAW:

wchodząc do strefy bawialni prosimy o zdejmowanie obuwia, dzięki czemu dbacie o zdrowie i higienę Waszych pociech. W tej części prosimy również o niespożywanie posiłków i napojów.